Arizona Joggingbroek, Grey melange

In 4 lengtes - Regular fit - Sweatstof

(450)

  • Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, direct verzonden
  • Gratis verzending & 100 dagen retour
  • Kiyoh klantbeoordelingen 9.2/10
Uitgebreide Beschrijving

Joggingbroek in 4 lengtes

Zoek je al jaren naar de ideale Joggingbroek? Door het gebruik van 4 lengtematen heb je nooit meer een te korte Joggingbroek. De Arizona Joggingbroek is stijlvol en comfortabel. De zachte sweatstof en de geperfectioneerde pasvorm zorgen voor een optimaal draagcomfort.

Comfortabel en functioneel

De Joggingbroek heeft twee steekzakken waarvan er een is afgewerkt met een rits. De achterkant is voorzien van twee zakken met een subtiel geborduurd beeldmerk. Aan de binnenkant van de waistband zit een koord.

Zachte sweatstof

De Arizona Joggingbroek is gemaakt van een zachte sweatstof. Door de zachte katoen (100% katoen) voelt de stof heerlijk aan en behoudt de Joggingbroek langer zijn kleur. Door de extra voorbehandeling van de stof krimpt de broek nauwelijks.

Maat & pasvorm

De Arizona Joggingbroek heeft een normale (regular fit) pasvorm. Verkrijgbaar in de maten S t/m XXL en in 4 lengtes:

  • SLF - Standard Long Fit (Broek lengtemaat 32)
  • LF - Long Fit (Broek lengtemaat 34)
  • XLF - Extra Long Fit (Broek lengtemaat 36)
  • XXLF - Extra Extra Long Fit (Broek lengtemaat 38)
Ons model is 1.85m en draagt M / Standard Long Fit (SLF).
De Joggingbroek dient op maximaal 40 graden gewassen te worden.
Je mag je Joggingbroek laten reinigen bij een stomerij.
Laat je Joggingbroek drogen aan de waslijn. Gebruik liever geen droger, dit verkort de levensduur.
Je mag je Joggingbroek op gemiddelde temperatuur strijken.

Speciaal voor jou

2-pack
Sydney T-shirt, 2-pack Wit
Slechts € 34,95
Girav Cambridge extra lange grijze ronde hals sweater. Super comfortabel en perfect voor lange mannen.
Slechts € 79,95
Girav Harvard lange grijs gemêleerde regular fit hoodie voor heren. Heeft een buikzak met twee roestvrijstalen YKK-ritsen aan de zijkanten.
Slechts € 89,95
Girav Stanford navy lang regular fit sweatvest voor mannen
Slechts € 89,95
Denver Hoodie met rits, Grey melange
Slechts € 89,95

Reviews Arizona Joggingbroek (450 reviews)

9.2
Prijs
Kwaliteit
Lengte
Pasvorm
  1. Gepost op
    Joggingbroek
    De broek is prima, alleen had ik iets bredere pijpen gedacht
  2. Gepost op
    Arizona Joggingbroek Black
    prima broek, goede kwaliteit en pasvorm met voldoende beenlengte
  3. Gepost op
    Dit had ik eerder moeten doen
    Dit had ik eerder moeten doen. Altijd gekloot met de pasvorm van standaard sweatpants; als het al lang genoeg was, dan was het veel te wijd. Echt, zo fijn om een perfect passende broek aan te doen.
  4. Gepost op
    Prima joggingbroek
    Dit is de eerste maal dat ik bij Girav een joggingbroek heb besteld. Omdat ik graag ruime joggingbroeken draag heb ook deze juist voor deze maat gekozen.
    Na de gebruikelijke snelle en nette levering valt de kwaliteit van de broek me meer dan 100% mee. Mooie en zachte stof en een bijzonder goede pasvorm. En ik verwacht dat, net zoals ook bij de truien en vesten het 't geval is, dat ook deze na meerdere malen wassen nog steeds netjes blijft.
    Wanneer ik wederom een joggingbroek nodig heb zal mijn voorkeur zeker uitgaan naar een joggingbroek van Girav. Misschien dan wel in een andere kleur als navy blauw.
  5. Gepost op
    Kwaliteit
    mooie broek, zit prima.
  6. Gepost op
    Arizona joggingbroek, Estate blue.
    Mooie kwaliteit en zit heerlijk!
  7. Gepost op
    goede site en snel verstuurd
    Prima broek voor zowel binnenshuis als buitenshuis,draagt heerlijk.
    Fijne stof.
  8. Gepost op
    Top
    Goed idee juiste lengte en pasvorm top product.
  9. Gepost op
    Zeer mooie broek. Goede kwaliteit en past perfect.
    Top”!! In alle opzichten!!
  10. Gepost op
    10 uit 10
    Ik ben zo tevreden met de snit, de lengte en de kwaliteit van het materiaal. De broek behoudt zijn vorm. Het voelt alsof het op maat gemaakt is voor mijn lichaam.